Підготовка до здачі міжнародних екзаменів

Що таке і для чого TOEFL або IELTS?

boy

Ви їдете закордон? Вас запрошують на навчання, на роботу, на проходження практики у країни Європи, Америку чи Канаду? Все готове та сплановане, окрім пункту про підтвердження рівня володіння іноземною мовою, чи не так? І тут найбільший колапс – у Вас виникає купа питань, на які Ви не готові дати відповідь, а саме:

  • Який екзамен мені потрібно здавати?
  • Де його здати і скільки це коштує?
  • Який рівень мови треба мати?
  • Як багато часу займе підготовка?
  • Скільки потрібно чекати результатів?

Цей список можна продовжувати дуже довго. Однак ми готові Вам допомогти у всьому розібратися та до всього підготуватися, але є одне маленьке «але»!

Ви маєте пам’ятати, що підготовка до екзамену – це нелегка праця, яка вимагатиме від Вас часу, терпіння та натхнення (хоча, останній пункт ми Вам забезпечимо завдяки нашим мега-крутим викладачам, будьте певні! Навчатися будете у задоволення і дуже натхненно!

Найчастіше для підтвердження рівня англійської мови від Вас вимагатимуть здачу тесту IELTS або TOEFL , на підтвердження рівня німецької мови - тесту DAF або екзамену у GOETHE інституті.

Не варто думати, що це «всього-лиш якийсь тест» і покладати багато сподівань на те, що вибрати правильну відповідь - це чи не найпростіше, що може бути. Тестування такого типу є досить складними ( кожен з цих екзаменів складається з 4 частин: читання, аудіювання, письма та усного мовлення) і навіть студенти , які мають рівень вище середнього, навряд зможуть отримати високий результат, не знаючи всіх тонкощів та підводних каменів у проходженні того чи іншого міжнародного екзамену.

Курс підготовки

Саме тому підготовка повинна буде ґрунтовною та заздалегідь продуманою. Курс підготовки до здачі тесту може варіюватися, залежно від того, який саме екзамен Вам необхідно здати та який мінімальний прохідний бал Ви маєте набрати, а також, звісно, від того, який рівень іноземної мови Ви маєте зараз (для цього достатньо пройти тестування на базі нашого освітнього центру, яке займає від 15 хвилин до півгодини та є абсолютно безкоштовним для Вас!) . Наші програми розраховані на курс від 2 місяців до року, і ми пропонуємо Вам три варіанти підготовки на Ваш вибір, а саме:

icon

Курс групової підготовки на базі освітнього центру «Євро-Курс»;

icon

Курс індивідуальної підготовки на базі освітнього центру «Євро-Курс»;

icon

Курс онлайн-підготовки (дистанційно, на платформах Zoom та Skype).

Мета курсу

Курс підготовки до здачі міжнародних екзаменів – це не просто вивчення мови чи покращення Ваших розмовних навичок! Ми розробили окремий курс та підібрали викладачів, які спеціалізуються саме на підготовці до міжнародних тестувань. В процесі навчання Ви будете вивчати мову цілісно:

icon

покращувати як граматичний, так і лексичний рівень;

icon

слухати аудіо носіїв мови; розуміти діалекти та різні специфіки мовлення;

icon

навчитеся відмежовувати першо- та другочергову інформацію, що дозволить Вам легше та краще пройти завдання з частин Читання та Аудіювання;

icon

будете проводити обговорення та дебати з різних тем не лише з щоденного вжитку, а й навчитеся дискутувати на теми історії, політики, економіки, науки, оскільки саме ці теми - головні у частині екзамену Усне мовлення;

icon

Ви навчитеся писати формальні листи, доводити свою думку, проводити аналіз тем, графіків та діаграм – адже це основне завдання на частині під назвою Письмо!

Саме для того, щоб опрацювати такий об’єм інформації, ми пропонуємо Вам заздалегідь розрахувати свій час і взятися за підготовку до здачі міжнародних екзаменів якнайшвидше! Від Вас – час і трішки зусиль, від нас – високопрофесійні викладачі та легкий виклад важкої інформації, що дозволить Вам полюбити мову і підготуватися до тестування якомога більш ефективно!

Освітній центр «Євро-Курс» допоможе Вам отримати найвищий результат, адже Вас навчатимуть лише найкращі викладачі!

Замовити консультацію