Дошкільна освіта

Підготуйте вашу дитину до школи заздалегідь!

До школи без стресу!

Освітній центр "Євро курс" цьогоріч святкує невеличкий ювілей, 5 річчя дошкільної освіти. Дуже приємно, що за цей час ми бачимо результати своєї роботи: збільшилась кількість груп, відкриття комфортних аудиторії для дітей, та найголовніше кінцевий результат - наші випускники ідуть впевнено до школи.

Дошкільна освіта у нашому закладі- це педагогічна та психологічна підтримка індивідуалізації і позитивної соціалізації дітей перед школою. Ми спрямовуємо наші заняття на те,щоб дитина розуміла,а в подальшому використовувала вивчений матеріал. Враховується індивідуальний підхід до кожної дитини, особливості розвитку та побажання батьків. Базові предмети для впевненого старту - це математика, логіка, читання, підготовка руки до письма, англійська мова. При потребі, вашій дитині допоможе логопед та психолог.

На наших заняттях ми використовуємо різні форми навчання (наочні, словесні, практичні, а також творчі елементи), тому діткам цікаво та весело. Навчальна програма зорієнтована на різні категорії навчальних закладів. Тому, шановні батьки, сміливо приводьте до нас своїх дітей, і кінцевий результат допоможе вам впевнено вирушити до нових звершень.

Стартуйте разом з Євро-Курсом.
Замовити консультацію