До школи без стресу!
До школи без стресу!
Дошкільна освіта у нашому закладі- це педагогічна та психологічна підтримка індивідуалізації і позитивної соціалізації дітей перед школою. Ми спрямовуємо наші заняття на те, щоб дитина розуміла, а в подальшому використовувала вивчений матеріал. Враховується індивідуальний підхід до кожної дитини, особливості розвитку та побажання батьків. Базові предмети для впевненого старту — це математика, логіка, читання, підготовка руки до письма, англійська мова. При потребі, вашій дитині допоможе логопед та психолог.
Різні форми навчання!
Навчальна програма зорієнтована на різні категорії навчальних закладів. Тому, шановні батьки, сміливо приводьте до нас своїх дітей, і кінцевий результат допоможе вам впевнено вирушити до нових звершень.
Наочні форми навчання
Практичніформи навчання
Словесніформи навчання
Творчі форми навчання
Піклуємося про комфорт вашої дитини
Ви зможете познайомитись з нашим освітнім центром, подивитися як працюють викладачі, проникнутись атмосферою навчання з нами і зробити свій вибір абсолютно безкоштовно
Додаткова мотивація до навчання
ПП «Освітній центр «Євро-Курс» — лідер серед освітніх центрів у м. Рівне, заснований 1 вересня 2008 р. Освітній центр пропонує вивчення іноземних мов для дорослих та дітей віком від 4 років. ПП «Освітній центр «Євро-Курс» — лідер серед освітніх центрів у м. Рівне, заснований 1 вересня 2008 р. Освітній центр пропонує вивчення іноземних мов для дорослих та дітей віком від 4 років.
Додаткова мотивація до навчання
Дітям і студентам
Дітям і студентам
Airpods, Playstation, абонменти у клуб VR-реальності та інші подарунки
Батькам
Батькам
Для мам відвідування beauty-салонів, адже щаслива мама - щасливі всі; додаткові індивідуальні заняття для дітей
Дорослим
Дорослим
Можливість практики в Європі, навчання з носієм мови, абонементи на долаткові заняття та багато іншого