Не такі вони страшні - ДПА і ЗНО
Не такі вони страшні - ДПА і ЗНО
Слова «ДПА» та «ЗНО» змушують твоє серце битися швидше, коліна підкошуватись, а долоні пітніти? Батьки вже давно кажуть тобі «Вчись, бо через рік / два / три здавати ДПА / ЗНО!» і ти не встиг помітити як цей рік – два – три проминули і прийшла пора показати як ти «can read, speak, write and understand English?» З нашою допомогою ти зможеш все!
Єдиний Вступний Іспит у магістратуру
Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).
Єдиний Вступний Іспит у магістратуру
У ЗНО, ДПА та ЄВІ є однакові частини, це:
Читання
Pозуміння текстів різних стилів: від наукового до художнього
Аудіювання
Ваше сприйняття мови на слух
Використання мови
Перевірка Вашого словникового запасу та знань граматики.
Аудіювання
Нічого страшного чи складного в аудіюванню немає, хіба якщо собі так постійно повторювати, нічого не роблячи. Потрібно готуватись, а точніше – слухати, слухати і ще раз слухати! Так можна не лише покращити розуміння іноземної мови на слух, а й взагалі підвищити рівень володіння мовою, тому що запам’ятаються нові слова, цілі конструкції, зрештою - речення. Наші викладачі у своїй роботі використовують сучасні форми навчання, такі як «TED Talks» - лекції на актуальні теми провідних фахівців різних напрямів діяльності. У кожного лектора свій темп мовлення, вимова, навіть використання сленгу. Саме це дозволяє студентам тренувати свої навички сприйняття мови на слух. Не забуваємо ми і про використання вже знайомих нам інтернет – ресурсів, де можна знайти англомовні серіали і, звичайно ж, YouTube.
Аудіювання
Читання
Читання
Основна причина невдач у частині «читання» – неуважність до деталей, адже навіть не знаючи частини слів, можна обрати відповідь правильно, здогадавшись про значення незнайомих із контексту. Якщо бути уважним і зосередитися на завданні, то й часу вистачить, і помилок буде менше. Потрібно розвивати в собі вміння аналізувати питання та відповідь, читати уважно та підкреслювати ключові слова. Не все так складно, головне – не розгубитись. У процесі підготовки наші студенти опрацьовують тексти різних стилів, вчаться звертати увагу на ті, на перший погляд незначні деталі, які ховають у собі правильну відповідь. Після прочитання тексту та виконання завдань до нього відбувається обговорення, у ході якого розбираються усі незрозумілі моменти.
Використання мови
Ніхто не любить граматику, але без неї не здати екзамен. Це не найскладніша частина, але з нею виникає найбільше проблем, бо потрібно проаналізувати кожен варіант на збіг по граматичній формі (збіг по часу та формі), лексичній (прикметник чи прислівник) та смисловій формі (який із варіантів відповіді краще підходить за відтінком значення). Повторення граматики не буде складним якщо використовувати гру, правда ж? Скласти розповідь про те що ти робив учора, куди підеш завтра чи що плануєш робити сьогодні увечері, поставити частини речення у правильному порядку – варіантів безліч і підбираються вони для кожної групи. Ми навіть використовуємо настільні ігри, особливою популярністю користується «Дженга» та «Бінго». У поєднанні із звичайними вправи з підручника, які за своїм форматом схожі до завдань ДПА та ЗНО легко досягнути бажаного результату.
Використання мови
Письмо
Письмо
Єдиний пункт, який не входить до Державної підсумкової атестації але є частиною ЗНО – «Письмо». Це вже звичний нам лист, переважно неформальний, тому що пишеться до друга. Ми всі звикли писати повідомлення у «Viber», Facebook та інших соціальних мережах, саме тому написання звичайного листа є одним із найскладніших завдань у Зовнішньому незалежному оцінюванні. Вимоги до написання чіткі, при їх недотриманні можна втратити такі потрібні бали. Але і тут наші викладачі прийдуть на допомогу! Що відрізняє формальний лист від неформального, граматика та пунктуація, що характерні для кожного із стилів листування і, звичайно ж, відточення навичок написання власного листа – усе це Ви дізнаєтесь у нас.
Ну то як, готуватимемось до екзаменів разом?
Бери із собою друга чи подругу (бо за кожного приведеного друга тобі буде знижка, тільки ТСССС!, я тобі нічого не казала!) і покажи все на що ти здатен!
Записатися на заняття